Sekumpul Waterfall, Bali, Indonesia

Sekumpul Waterfall, Bali, Indonesia

03.10.2017 17:02Маловідомий 80-метровий водоспад, прихований в самому серці джунглів острова Балі. Тут немає натовпу туристів і вам не доведеться стояти в черзі, щоб зробити селфі. Більшість туристів їдуть до водоспадів Git Git, перетворюючи райську красу природи на суцільне пекло з десятків автобусів і сотень людей, що стоять і роблять фото на кожному квадратному метрі. Приїхавши на Sekumpul Waterfall, залишаєшся наодинці з природою і відчуваєш міць стихій.

Щоб довершити свої враження про тропічні водоспади, можна трохи повернутися по дорозі від Sekumpul та навпроти підвісного мосту повернути ліворуч. Тут доведеться пройти біля 1 км річкою вброд, але винагорода того варта - незабаром ви опиняєтеся в тунелі, щільно вкритому тропічною високогірною рослинністю, який приводить вас до так званою “чаши водоспадів”. Тут 3, або навіть 4 водоспади об’єднуються та утворюють єдину скелю, з гори якою щосекунди зриваються та летять донизу тони води.

Щоб дізнатися більше про маловідомі та цікаві місця, куди варто поїхати на Балі - заходьте на нашу сторінку у Фейсбуці: facebook.com/papuazSite sections

Contacts

Services for your business
25h8 services Search results