Малонаселений острів Koh Tao, всього в 70 км від Самуї

Малонаселений острів Koh Tao, всього в 70 км від Самуї

03.10.2017 17:19Задорого їхати на Мальдіви, але любите білосніжні пляжі та лазурне море? Щож, тоді вам точно варто відвідати острів Koh Tao, у Таїланді. Ми були на Мальдівах і можемо офіційно заявити, що пляжі Тао та його прозора вода дуже подібні до того, що є на Мальдівах, але ще краще. Чому краще? Бо тут є неповторний азіатський шарм. Таким аутентичним робить цей острів той факт, що всього 25 років тому він був взагалі незаселений. 


Тут погані дорогі, які постійно розмиває дощем, тож пересуватися бажано на квадроциклі. Тут немає великих резортів та готельних комплексів, як на сусідньому Самуї. Проте, тут є понад 300 видів птахів, понад 100 видів тварин, та понад 500 видів риб, що плавають біля самого узбережжя і взагалі не ховаються від людей. Тут заборонено рибальство та будь яка промисловість, тож природа тут збереглася у первинному вигляді. 


Просто візьміть маску з трубкою (скажіть “Snorkel” англійською і вам всюди сдадуть її в прокат за 150 батів), трохи папаї, щоб поманити риб, і гойда досліджувати коралові рифи! Зелені, червоні, сині, жовті та навіть прозорі риби одразу створять навколо вас коло і будуть вимагати дати їм ще папаї. В біленькому пісочку біля рифу ховаються цілі зграї скатів, а на рифі мешкають невеликі акули, які настільки годовані, що навіть не звертають увагу на інших риб. Це справжній рай для дайверів та всіх, хто любить природу. 


Радимо завітати в кафе “У лемура”, по дорозі від Ao Leuk Beach (доречі, це один з кращих та мало відомих пляжів) до Koh Tao Resort (де можна насолодитися краєвидом всього острова), ліворуч від дороги. Ви одразу помітите великий портрет лемура на вході в кафе. Тут щодня готує власну рибу та фрукти жінка місцевого рибалки, поки її чоловік в морі. Доречі, за невеличку винагороду, ви можете відправитися в море із ним на його традиційному каное, а потім разом приготувати його рибу, а також помацати лемура, що мешкає на задньому подвір’ї їх сімейного ресторанчику.


Хочете знайти ще більше аутеничних місць та активностей по всій Азії? Завітайте на нашу сторінку у Фейсбуці:facebook.com/papuazSite sections

Contacts

Services for your business
25h8 services Search results