Tegalalang Rice Terrace, Bali, Indonesia

Tegalalang Rice Terrace, Bali, Indonesia

03.10.2017 17:22

Тисячі людей щороку відвідують рисові тераси Tegalalang. Автобусі з туристами з Китаю, Японії, Європи та Америки щодня зупиняються біля плантацій, де вирощують рис, а також продають купу сувенірів. Що цікавого в тому, щоб приїхати в місце, де стоїть натовп з туристів з усього світу, спитаєте ви. 


Відійдіть від натовпу на 100 - 200 метрів вниз і вправо (якщо стояти обличчям до терас), і ви побачите майстерню, де виробляють сувеніри з деревини. Всі майстри вже літні чоловіки, а їх сини добре знаються на вирощуванні рису та товаришують з людьми, які, власне, на цих терасах рис і вирощують. За $5 - 7 ці шановні добродії влаштують вам таку екскурсію, про яку не наважується мріяти жоден з тисяч туристів, які щодня прибувають сюди.


Ви спуститися до самого низу терас, перетнете найнижчу частину, де бурхливі водні потоки, що стікають терасами донизу, перетворюються на справжній горний потік, а потім почнете підніматися глиняними сходами вгору. По дорозі ви побачите всі (або, принаймні, основні) стадії вирощування рису, оскільки всі тераси засаджують у різні пори роки. Побачите, як місцеві обережно збирають цей рис руками, а потім складають в плетені кошики і несуть по кілька кілометрів до свого сховища. 


Ви завітаєте в храм, в якому працівники рисових нив щодня просять духів про великі врожаї, а також зрозумієте, яким чином вода, через складну систему підземних та надземних каналів, потрапляє у всі ці тераси. А головне, ви відчуєте Азію душою - справжню Азію, з її багатовіковими традиціями, які залишаються незмінними вже довгі віки, а також познайомитися з місцевими людьми, побачите їх світогляд та культуру.


Думаєте як подорожувати аутентичними місцями та знайомитися з цікавими людьми по всьому світу? Заходьте доfacebook.com/papuaz!Розділи сайту

Контакти

  • 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, 56, офіс 604
  • +38 (044) 580-02-58
  • Info@25h8.com
Сервіси для Ваших справ
Сервіси 25h8 Результати пошуку